Polish English French German Russian

 Po kliknięciu w "kalendarz dostępności" lub poniższe linki można sprawdzić kalendarz wolnych terminów.

GRUPY WOLNE TERMINY  ZIMA-kliknij tutaj

 

 GRUPY WOLNE TERMINY LATO-JESIEŃ - kliknij tutaj

    Zapraszamy kluby sportowe, firmy i biura turystyczne, firmy organizujące szkolenia. W okresie wiosna -lato-jesień przyjeżdżajcie na obozy sportowe, pobyty integracyjne, kolonie, wycieczki turystyczne do Pragi lub na Ziemię Kłodzką. Zieleniec znajduje się niedaleko od głównej trasy prowadzącej do przejścia granicznego w Kudowie Słonem i nadaje się doskonale do przejazdowych noclegów, dla wycieczek jadących na południe Europy. Spokój, doskonałe równe górskie drogi, brak dużego ruchu samochodowego i warunki klimatyczne Zieleńca, w okresach poza sezonem zimowym, stwarzają możliwości do organizowania pobytów integracyjnych, szkoleniowych, zielonych szkół i kolonii, obozów kondycyjnych dla klubów. Od roku 2017/18 nie organizujemy pobytów grupowych w sezonie zimowym dla dzieci i młodzieży. Natomiast młodzieżowe grupy zapraszamy wiosną, latem i jesienią, na preferencyjnych warunkach. Kompletujemy pakiet klientów, biur oraz klubów i organizacji sportowych, współpracujących z ośrodkiem cały rok.
    W słoneczne dni z okien, z okien Ośrodka Agal Sport roztaczają się wspaniałe widoki na okoliczne pasma górskie. Zieleniec posiada unikalny, w polskich warunkach, klimat o cechach wysokogórskich. Sprzyja on powiększaniu pojemności tlenowej organizmu, co szczególnie zalecane jest do treningu sportowego w okresie przygotowań do sezonu,  wypoczynkowi  oraz intensywnej regeneracji. Przed wyjazdem na  ważne imprezy sportowe oraz Igrzyska Olimpijskie, przebywali na zgrupowaniach medaliści igrzysk paraolimpijskich w wioślarstwie i kolarstwie. Potwierdza to, że nie ma konieczności wyjazdów w wyższe góry gdyż specyficzny klimat Zieleńca( położonego na wysokości 900 m.n.p.m. a odpowiadający położeniu na 2000 m n.p.m. w Alpach), stwarza doskonałe możliwości budowania formy  i następnie sukcesów sportowych zawodników różnych dyscyplin sportu. Obecnie pracują tu nad formą: kolarze, łyżwiarze szybcy, biathloniści, piłkarze i inni sportowcy wyczynowi.
Ośrodek noclegowy Agal wybudowaliśmy w Górach Orlickich, na wysokości 900 m n.p.m., w centralnym punkcie ośrodka narciarskiego Zieleniec Ski Arena, obok stoków narciarskich. W odległości 50-400 m znajduje się ok. 25 wyciągów, 5 kolejek krzesełkowych, w tym jedna gondolowo - krzesełkowa. Łączna długość tras zjazdowych to  ok. 25 km. W Agalu  organizujemy pobyty świąteczne (z tradycyjną wigilią), a dla preferujących aktywny wypoczynek - turnusy na nartach biegowych.
   Wszystkie pokoje posiadają łazienki, telewizory i niektóre - oprócz łóżek - wygodne kanapy oraz płatny internet przewodowy. W pomieszczeniach ogólnodostępnych jest bezpłatna strefa WI-FI.  Panoramicznie położona restauracja serwuje, przyrządzane w sposób naturalny, dania kuchni polskiej. Do ośrodka rurociągiem dł.400 m doprowadziliśmy czystą źródlaną wodę, zawsze o temperaturze 6 stopni Celsjusza, wypływającą bezpośrednio z głębi Gór Orlickich.  Nasza woda czysta i chłodna woda z kranów, doskonale gasi pragnienie. Do dyspozycji gości mamy sauny: sucha i parowa, wypożyczalnię nart,  snowboardów i rowerów oraz pokoik bawialny dla dzieci. Akceptujemy pobyt piesków.
Zapraszamy  do pobytów w takich wyjątkowych warunkach klimatycznych.

 

REZERWACJA NOCLEGÓW-kliknij tutaj!

Uzgodnienia dotyczące pobytu i rezerwacji dokonujemy przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 748668188 , 601799957(Zdzisław),601875782 (Agnieszka) lub przez ten formularz

 

Rozpoczynanie i kończenie pobytów w ośrodku narciarskim Agal Sport
 *doba hotelowa:  w godzinach 17,00(dzień przyjazdu) - 11,00(dzień wyjazdu)
 *doba hotelowa uzależniona jest od konieczności sprzątania pokoi dla gości, którzy mają zaplanowany przyjazd
* możliwość wcześniejszego otrzymania pokoi lub późniejszego ich opuszczenia, jest uzależniona  jedynie od możliwości ich posprzątania
* w  przypadkach losowych związanych z odchyleniami od doby hotelowej oraz przesunięciem godzin posiłków zalecamy jak najwcześniejszy kontakt z recepcją tel. 601799957 lub 48748668188

Noclegi

 

Wyposażenie pokoi: łazienki, łóżka i wygodne, rozkładane kanapy, płatny internet przewodowy, WI-Fi na piętrze restauracyjnym gratis.

 

Więcej informacji

Narty

 

 Znajdziecie tu pełny asortyment sprzętu do narciarstwa biegowego i zjazdowego Fischera, a personel udzieli Wam informacji o jego użytkowaniu. 

Więcej informacji

Restauracja

 

Śniadania podajemy w formie  bufetu śniadaniowego, a obiady serwujemy do stolika....

 

Więcej informacji