Polish English French German Russian

 Po kliknięciu w "kalendarz dostępności" lub poniższe linki można sprawdzić kalendarz wolnych terminów.

GRUPY WOLNE TERMINY  ZIMA-kliknij tutaj

 

 GRUPY WOLNE TERMINY LATO-JESIEŃ - kliknij tutaj

Zapraszamy kluby sportowe, firmy i biura turystyczne organizujące szkolenia, w okresie wiosna -lato-jesień na obozy sportowe, pobyty integracyjne, kolonie lub wycieczki turystyczne do Pragi lub na Ziemię Kłodzką, do rezerwacji oraz uzgadniania pobytów. Zieleniec znajduje się niedaleko od głównej trasy prowadzącej do przejścia granicznego w Kudowie Słonem i nadaje się do przejazdowych noclegów dla wycieczek jadących na południe Europy oraz jest dobrym miejscem do organizowania wyjazdów integracyjnych, szkoleniowych, zielonych szkół i kolonii, obozów kondycyjnych dla klubów. Od roku 2017/18 nie organizujemy pobytów grupowych w sezonie zimowym dzieci i młodzieży.

Kompletujemy pakiet klientów, biur oraz klubów i organizacji sportowych, współpracujących z ośrodkiem cały rokSpokój, doskonałe równe górskie drogi, brak dużego ruchu samochodowego i warunki klimatyczne Zieleńca, w okresach poza sezonem zimowym, stwarzają możliwości do organizowania pobytów integracyjnych, szkoleniowych, zielonych szkół i kolonii, obozów kondycyjnych dla klubów.
W słoneczne dni z okien roztaczają się wspaniałe widoki na okoliczne pasma górskie. Zieleniec posiada unikalny, w polskich warunkach, klimat o cechach wysokogórskich. Sprzyja on powiększaniu pojemności tlenowej płuc co szczególnie zalecane jest do treningu sportowego w okresie przygotowań do sezonu,  wypoczynkowi  oraz intensywnej regeneracji organizmu. W  ośrodku Agal-Sport, przed wyjazdem na  ważne imprezy sportowe oraz Igrzyska Olimpijskie, przebywali na zgrupowaniach medaliści igrzysk paraolimpijskich w wioślarstwie i kolarstwie: np. Rafał Wilk - 2 złote medale w kolarstwie, Anna Hurkowska - 3x srebrne medale w kolarstwie Igrzysk Paraolimpijskich).. Potwierdza to, że nie ma konieczności wyjazdów w wyższe góry gdyż specyficzny klimat Zieleńca( mimo położenia na wysokości 900 m.n.p.m. odpowiadający położeniu na 2000 m n.p.m. w Alpach), stwarza doskonałe możliwości budowania formy  i następnie sukcesów sportowych zawodników różnych dyscyplin sportu.

Ośrodek noclegowy Agal wybudowaliśmy w Górach Orlickich, na wysokości 900 m n.p.m., w centralnym punkcie ośrodka narciarskiego Zieleniec, obok stoków narciarskich. W odległości 50-400 m znajduje się ok. 25 wyciągów, w tym 5 kolejek krzesełkowych w tym jedna gondolowo - krzesełkowa. Łączna dł tras zjazdowych ok. 25 km. W zimie organizujemy pobyty świąteczne (z tradycyjną wigilią), a dla preferujących aktywny wypoczynek - turnusy na nartach biegowych oraz zimowiska dla młodzieży z dużych miast.
Wszystkie pokoje posiadają łazienki, telewizory i oprócz łóżek wygodne kanapy, bezpłatny internet w strefie WI-FI oraz płatny internet przewodowy w pokojach. Położona na 1 piętrze panoramiczna restauracja serwuje przyrządzane w sposób naturalny, dania kuchni polskiej. Do ośrodka rurociągiem dł.400 m doprowadziliśmy czystą źródlaną wodę,
zawsze o temperaturze 6 stopni Celsjusza, wypływającą bezpośrednio z głębi Gór Orlickich.  Nasza woda, prosto z kranów doskonale gasi pragnienie. Do dyspozycji gości mamy sauny: sucha i parowa, wypożyczalnię nart,  snowboardów i rowerów oraz pokoik bawialny dla dzieci. Akceptujemy pobyt piesków.
Zapraszamy  do pobytów w takich wyjątkowych warunkach klimatycznych.

 

REZERWACJA NOCLEGÓW-kliknij tutaj!

Uzgodnienia dotyczące pobytu i rezerwacji dokonujemy przez e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 748668188 , 601799957(Zdzisław),601875782 (Agnieszka) lub przez ten formularz

 

Rozpoczynanie i kończenie pobytów w ośrodku narciarskim Agal Sport
 *doba hotelowa:  w godzinach 17,00(dzień przyjazdu) - 11,00(dzień wyjazdu)
 *doba hotelowa uzależniona jest od konieczności sprzątania pokoi dla gości, którzy mają zaplanowany przyjazd
* możliwość wcześniejszego otrzymania pokoi lub późniejszego ich opuszczenia, jest uzależniona  jedynie od możliwości ich posprzątania
* w  przypadkach losowych związanych z odchyleniami od doby hotelowej oraz przesunięciem godzin posiłków zalecamy jak najwcześniejszy kontakt z recepcją tel. 601799957 lub 48748668188

Noclegi

 

Wyposażenie pokoi: łazienki, łóżka i wygodne, rozkładane kanapy, płatny internet przewodowy, WI-Fi na piętrze restauracyjnym gratis.

 

Więcej informacji

Narty

 

 Znajdziecie tu pełny asortyment sprzętu do narciarstwa biegowego i zjazdowego Fischera, a personel udzieli Wam informacji o jego użytkowaniu. 

Więcej informacji

Restauracja

 

Śniadania podajemy w formie  bufetu śniadaniowego, a obiady serwujemy do stolika....

 

Więcej informacji