Polish English French German Russian

  Rekomendujemy Państwu nasz sprawdzony pakiet HB, kuchnię tradycyjną  w ramach obiadokolacji. To bardzo wygodna forma posiłku  dla klientów, realizowana w ramach tygodniowego cyklu  menu, serwowana do stolika, w przerwie między  turą jazdy dziennej i nocnej wyciągów.
(HB* -śniadania i obiadokolacje w cenie pobytu)

Obsługujemy także  posiłki zbiorowe do 65 osób. Po uprzedniej rezerwacji przygotujemy Państwu śniadanie w formie bufetu za 20 zł/os, a obiad  w cenie 30zł/os (zupa+drugie danie+napój, deser)

W przypadku grup dziecięcych ceny podlegają negocjacji.

 

 


 

 

Rezerwacje, dzień wcześniej mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub najpóźniej  do 10,00 w recepcji, a także pod numerami Zdzisław-601799957 lub Agnieszka-601875782

ZAPRASZAMY!!!

Noclegi

 

Wszystkie pokoje mają łazienki, łóżka i wygodne, rozkładane kanapy, płatny internet przewodowy, gratisowe WI-FI na piętrze restauracyjnym.

 

Więcej informacji

Narty

 

 Znajdziecie tu pełny asortyment sprzętu do narciarstwa biegowego i zjazdowego Fischera, a personel udzieli Wam informacji o jego użytkowaniu. 

Więcej informacji